Tibor Pačan, nazývajú ma Šaman

0914 136 959
Tbor Pačan

Životopis liečiteľa Tibora Pačana

Aby som Vám mohol povedať ako som sa dozvedel o mojej silnej energií a schopnostiach. Začalo sa to keď ako štrnásťročný chlapec som zomrel na zápal mozgových blán. Na tretí deň som vstal z mŕtvych a môj život sa zmenil. Od tohto okamihu som začal vnímať a cítiť neuveriteľné veci, ktoré sa diali nie iba vo mne, ale aj medzi nebom a zemou.

„Áno je pravda“ ako chlapec som si nevedel vysvetliť to čo cítim a vnímam, ale prišiel čas keď som pochopil, že to všetko čo sa deje medzi nebom a zemou je „ENERGIA“ , ktorá je vo mne a s ktorou som začal liečiť. „ JE TO DAR OD BOHA „

Energia, ktorá vyžaruje z mojich rúk je tak silná, že prejde do hĺbky celého organizmu a dotkne sa všetkých buniek a všetkých nervových ukončení. Energia, ktorou som obdarený prostredníctvom krvi všetko prepáli. Energia, ktorú som dostal ako dar a poslanie od Ježiša Krista  je liečiva a uzdravovacia.

Silná Viera vo Vyššiu Inteligenciu než je človek je veľmi dôležitou podmienkou pre Liečenie.Naplním Ježišove poslanie a dar s veľkou Láskou aby bola medzi ľuďmi pevná viera, láska a život ako to je dané vo mňa.

Milujte Pána Ježiša Krista a Modlite sa. Pokoj s Vami.

Zaujímavé články

Diagnózy pri ktorých mám zrejmé preukázateľné výsledky.

Životný príbeh

Ako 14-ročný som zomrel na zápal mozgových blán. Už ma pochovávali, ležal som v truhle. Nechal som si fotografie na pamiatku. Všetko to ale začalo skôr. Celý clánok

Audio nahrávky